Čo je nové?

Vďaka špeciálnym rozširujúcim modulom je možné MCOSMOS využiť na veľmi špecifické požiadavky Vašej spoločnosti na meranie. So softvérom Mitutoyo ste najlepšie pripravení na každú predstaviteľnú výzvu 3D merania s maximálnou flexibilitou, či už teraz, ako aj v budúcnosti.

MCOSMOS je múdra softvérová platforma od Mitutoyo, udávajúca medzinárodné štandardy pre sofistikované 3D súradnicové meranie.

S MCOSMOS sa z Vašich súradnicových meracích strojov stávajú efektívne informačné centrá – centrály designu, výroby a kontroly kvality. Jednoduchšie meranie, rovnako ako potrebné a spoľahlivé dáta, máte vždy na dosah počas celého výrobného procesu.

CAT1000_on-screen-simulation_1.jpg

GEOPAK_3D-topographical-view_1.jpg

partmanager.png

new gui.png

 

Vylepšite svoj SMS

MCOSMOS Vám pomôže vykonávať všetky Vaše meracie a testovacie úlohy bleskovou rýchlosťou, jednoducho a bezpečne. MCOSMOS si ľahko poradí s veľkým množstvom dát a sprístupní ich naprieč všetkými prepojenými oblasťami výrobného reťazca.

To zefektívňuje proces merania, optimalizuje tok informácií a minimalizuje nezhody. Výsledkom je zvýšená efektivita celého výrobného procesu s výrazne zníženými nákladmi. Vďaka špeciálnym rozširujúcim modulom sa MCOSMOS môže zamerať na veľmi špecifické požiadavky merania Vašej spoločnosti.
So softvérom Mitutoyo ste najlepšie pripravení na každú predstaviteľnú výzvu 3D súradnicového merania s maximálnou flexibilitou, a to ako teraz, tak aj v budúcnosti.

Zistiť viac
 

MCOSMOS 5

Získajte maximum z Vašich meraní s novým MCOSMOS 5.

Leták je k dispozícii nižšie!

Download PDF (17 629,20 KB)